O NAS

Zatouna HOSTEL, PENSJONAT Dimitsana, Dimitsana NOCLEGI, POKOJE z kominkiem Dimitsana, HOTEL Dimitsana, POKOJE Zatouna

Xenonas Zatouna Zatouna Arcadia Dimitsana Peloponez Grecja

Dla tych, którzy szukają większego relaksu i spokoju, w połączeniu z widokiem na dzikie piękno, Pensjonat Zatouna w Arkadii jest idealnym rozwiązaniem dla Ciebie i Twojej firmy.
Pensjonat Zatouna składa się z pięciu stylowych pokoi z prostym, tradycyjnym wystrojem, co daje w pełni wyposażoną przestrzeń osobistą z śniadanie, TV, DVD, Centralne ogrzewanie, aneks kuchenny, lodówka, kominek łazienka, balkon, wygodne siedzenia, duży parking. Pensjonat Zatouna składa się z 5 przestronnych pokoi, które domy szczegółowo z drewna i kamienia zapewniają prosty tradycyjny wystrój do zaoferowania gościom eleganckie i przytulne miejsce na pobyt.
Wszystkie pokoje w hostelu jest 27 TM2 iw pełni wyposażone zapewniając: Śniadanie Telewizja DvD Autonomiczne ogrzewanie aneks kuchenny lodówka Kominek Łazienka Taras Wygodne siedzenia Duży parking Wszystko to w połączeniu z niesamowitym widokiem z wąwozu rzeki Lucjusza i ze szczególną starannością Nasz zespół w pomieszczeniach ogólnodostępnych hostelu. Wszyscy goście mają prawo zjeść śniadanie w pokoju lub w salonie hostelu, o kieliszek raki towarzystwa i ciepłym kominku.
Obsługujemy cały rok.

KONTAKT

http://www.xenonaszatouna.com.gr

Xenonas Zatouna Zatouna Dimitsana, Arkadia
T: +30 2795031060 F:

E: zatouna@4ty.gr

KONTAKT

Udogodnienia

Blisko restauracje
Klimatyzacja
Kominek
Kuchnia/ Aneks kuchenny
Lodówka
Miejsce na ognisko
Obsługa pokojowa
Ogród
Parking
Pokoje z widokiem
Pokoje z łazienkami
Recepcja
Śniadanie w cenie noclegu
Soundproof
Suszarka do włosów
TV
W pobliżu sklepy
Wi-fi